Naše nabídka

U nás máme vše, po čem Vaše oči touží

 • <span style="letter-spacing: 0px;">Dioptrické brýle</span>

  Dioptrické brýle

  Čtecí nebo odborně dioptrické brýle slouží ke korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, případně v kombinaci s dalšími očními vadami. Míra korekce vidění čočkami se vyjadřuje počtem dioptrií. V případě dioptrických brýlí se rozlišuje několik kategorií čoček na optickém základě.

  Pokračovat ve čtení

 • <span style="letter-spacing: 0px;">Sluneční brýle</span>

  Sluneční brýle

  Jak již vyplývá z názvu, hlavní funkcí slunečních brýlí je ochrana před slunečními paprsky. Jejich funkčnost splňují zatmavená skla a jsou estetickým a typickým doplňkem k opalování u moře, ale jsou vhodné při jakémkoli pobytu venku. Také v zimě chrání před ostrým sluncem na horách. Moderní sluneční brýle se dnes vyrábějí v různých barevných provedeních a tvarech, staly se módním doplňkem a symbolem pro mnoho profesí. Zrak bychom si měli chránit celoročně, jelikož vzrůstá řada vážných onemocnění způsobených slunečním zářením.

  Pokračovat ve čtení

 • <span style="letter-spacing: 0px;">Sportovní brýle</span>

  Sportovní brýle

  Brýle jsou pro mnohé sportovní aktivity nutností – zvlášť u cyklistiky, kde je náš zrak ohrožen škodlivými UV paprsky, ale také poletujícím hmyzem nebo větvemi. Jaké brýle a za kolik je tedy moudré si na kolo pořídit?

  Pokračovat ve čtení

 • <span style="letter-spacing: 0px;">Módní brýle</span>

  Módní brýle

  Sluneční brýle jsou letní nutností. V obchodech je tolik možností a někdy je zkrátka těžké najít ten pravý kousek, který vám přesně padne. Každému sluší totiž jiný tvar.

  Pokračovat ve čtení

 • <span style="letter-spacing: 0px;">Dětské brýle</span>

  Dětské brýle

  Výběr dětských brýlí bývá pro řadu rodičů problematické a velmi často se výběr kvalitních brýlí pro děti podceňuje. Rodiče mnohdy vybírají obroučky dle jejich vzhledu nebo výhodné ceny, vždyť z nich „vyrostou“. Často si neuvědomují, že brýle nosí jejich děti, ne samotní rodiče a vzniká při výběru řada chyb.

  Pokračovat ve čtení

 • <span style="letter-spacing: 0px;">Klíčenky a svítilny</span>

  Klíčenky a svítilny

  Přívěsek vhodný na klíče, batoh, aktovku či bundu, doplněný LED světlem a zvukem daného zvířátka. Při stisknutí tlačítka dojde k rozsvícení a zároveň bude zvířátko vydávat zvukový doprovod. Udělá radost malým i velkým. Pobaví zvukem pomůže světlem. Z motivů si vybere určitě každý. Stane se denním nerozlučným pomocníkem a může být i talisman pro štěstí.

  Pokračovat ve čtení

 
 • Home
 • Brýle
 • Sportovní

Sportovní brýle

Sportovní brýle

Nejlepší sluneční brýle pro sport nejen chrání vaše oči před sluncem - mohou vám dokonce pomoci k lepšímu výkonu. Ať už jste maratónský běžec nebo cyklista na horském kole, pravá dvojice odstínů by měl zůstat na místě bez ohledu na to, jak moc jste v pohybu a pocení.

Díky pokrokům v technologii čoček a materiálům rámu typu light-a-feather není v dnešní době nedostatek brýlí, které poskytují špičkovou optiku pro aktivní životní styl. Nejlepší sportovní sluneční brýle zadržují škodlivé ultrafialové paprsky do očí a také vítr, špínu a cokoli jiného, ​​co by mohlo narušit vaše sportovní aktivity závody, jízdu na kole nebo běh. Jsou také navrženy tak, aby byly aerodynamické a odváděly pot, takže se můžete soustředit na svůj výkon bez obav z toho, že vám zpocené rámy sklouzly po tváři.

 

REVEX RX 

Sportovní brýle mohou být i vkusné. Hledáš-li takové, za kterými se každý otočí, vyzkoušej Revex-RX  s klasickými plnými obrubami! Jsou ultra pohodlné a stabilní při pohybu.

 

 
Revex Sport

Frame
TR90, white, black stripe, black nose ear pad

Lens
poly carbonate decentered lens, cat1,
spare lens clear

  Sample
  Sample
  Sample
  Sample
  Sample