Naše nabídka

U nás máme vše, po čem Vaše oči touží

 • <span style=

  Dioptrické brýle

  Čtecí nebo odborně dioptrické brýle slouží ke korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, případně v kombinaci s dalšími očními vadami. Míra korekce vidění čočkami se vyjadřuje počtem dioptrií. V případě dioptrických brýlí se rozlišuje několik kategorií čoček na optickém základě.

  Pokračovat ve čtení

 • <span style=

  Sluneční brýle

  Jak již vyplývá z názvu, hlavní funkcí slunečních brýlí je ochrana před slunečními paprsky. Jejich funkčnost splňují zatmavená skla a jsou estetickým a typickým doplňkem k opalování u moře, ale jsou vhodné při jakémkoli pobytu venku. Také v zimě chrání před ostrým sluncem na horách. Moderní sluneční brýle se dnes vyrábějí v různých barevných provedeních a tvarech, staly se módním doplňkem a symbolem pro mnoho profesí. Zrak bychom si měli chránit celoročně, jelikož vzrůstá řada vážných onemocnění způsobených slunečním zářením.

  Pokračovat ve čtení

 • <span style=

  Sportovní brýle

  Brýle jsou pro mnohé sportovní aktivity nutností – zvlášť u cyklistiky, kde je náš zrak ohrožen škodlivými UV paprsky, ale také poletujícím hmyzem nebo větvemi. Jaké brýle a za kolik je tedy moudré si na kolo pořídit?

  Pokračovat ve čtení

 • <span style=

  Módní brýle

  Sluneční brýle jsou letní nutností. V obchodech je tolik možností a někdy je zkrátka těžké najít ten pravý kousek, který vám přesně padne. Každému sluší totiž jiný tvar.

  Pokračovat ve čtení

 • <span style=

  Dětské brýle

  Výběr dětských brýlí bývá pro řadu rodičů problematické a velmi často se výběr kvalitních brýlí pro děti podceňuje. Rodiče mnohdy vybírají obroučky dle jejich vzhledu nebo výhodné ceny, vždyť z nich „vyrostou“. Často si neuvědomují, že brýle nosí jejich děti, ne samotní rodiče a vzniká při výběru řada chyb.

  Pokračovat ve čtení

 • <span style=

  Klíčenky a svítilny

  Přívěsek vhodný na klíče, batoh, aktovku či bundu, doplněný LED světlem a zvukem daného zvířátka. Při stisknutí tlačítka dojde k rozsvícení a zároveň bude zvířátko vydávat zvukový doprovod. Udělá radost malým i velkým. Pobaví zvukem pomůže světlem. Z motivů si vybere určitě každý. Stane se denním nerozlučným pomocníkem a může být i talisman pro štěstí.

  Pokračovat ve čtení

 

Sportovní brýle

Sportovní brýle

Nejlepší sluneční brýle pro sport nejen chrání vaše oči před sluncem - mohou vám dokonce pomoci k lepšímu výkonu. Ať už jste maratónský běžec nebo cyklista na horském kole, pravá dvojice odstínů by měl zůstat na místě bez ohledu na to, jak moc jste v pohybu a pocení.

Díky pokrokům v technologii čoček a materiálům rámu typu light-a-feather není v dnešní době nedostatek brýlí, které poskytují špičkovou optiku pro aktivní životní styl. Nejlepší sportovní sluneční brýle zadržují škodlivé ultrafialové paprsky do očí a také vítr, špínu a cokoli jiného, ​​co by mohlo narušit vaše sportovní aktivity závody, jízdu na kole nebo běh. Jsou také navrženy tak, aby byly aerodynamické a odváděly pot, takže se můžete soustředit na svůj výkon bez obav z toho, že vám zpocené rámy sklouzly po tváři.

 

REVEX RX 

Sportovní brýle mohou být i vkusné. Hledáš-li takové, za kterými se každý otočí, vyzkoušej Revex-RX  s klasickými plnými obrubami! Jsou ultra pohodlné a stabilní při pohybu.

 

 
Revex Sport

Frame
TR90, white, black stripe, black nose ear pad

Lens
poly carbonate decentered lens, cat1,
spare lens clear

  Sample
  Sample
  Sample
  Sample
  Sample
Шаблоны Joomla 3.4.
Хочу создать сайт.