Skip to main content

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

Klíčenky & led svítilny

Nově nabízíme také doplňkový sortiment 

klíčenka s LED

Přívěsek vhodný na klíče, batoh, aktovku či bundu, doplněný LED světlem a zvukem daného zvířátka. Při stisknutí tlačítka dojde k rozsvícení a zároveň bude zvířátko vydávat zvukový doprovod. Udělá radost malým i velkým. Pobaví zvukem pomůže světlem. Z motivů si vybere určitě každý. Stane se denním nerozlučným pomocníkem a může být i talisman pro štěstí.

LED kovová svítilna 3W s pogumovaným fluorescenčním barevným tělem do kapsy, do stanu, lesa, na výlet či pro použití při práci nebo v domácnosti. Pro svůj malý rozměr a velké světelně technické parametry je to nejlepší svítilna na trhu v porovnání kvality a ceny. Široká škála použití pro všechny věkové kategorie. Pomocník do kapsy všude tam kde není světlo. Dlouhá doba svícení na jedny baterie 3xAAA.

Svítilna je vybavena COB Chipem. Chip on board (COB) je metoda výroby desek plošných spojů, při které jsou integrované obvody zapojeny, připojeny přímo k desce s plošnými spoji a pokryty epoxidovou skvrnou. Díky eliminaci balení jednotlivých polovodičových součástek může být hotový produkt kompaktnější, lehčí levnější a s vyšší výdrží baterie. Svítilna je vyrobena s Fluorescenčního materiálu, který v noci svítí.

Nejdůležitější parametry Materiál ABS potažený fluorescenční gumou Maximální světelný tok 50 lm Funkce 100% Napájení 3× AAA Zdroj světla COB LED Nabíjecí ne Vzdálenost osvětlené plochy COB LED 100 % – 15 m

Osvědčení Ecobat

Prohlášení o shodě

Aeskol Certifikát