Kvalitní značka Level

Kvalitní značka Level

One má širokou škálu slunečních brýlí jak pro muže, tak pro ženy podle nejnovějších trendů.Brýle už dávno neslouží jen pro ochranu očí ale jsou nezbytný dopněk pro každodení používání jako je pobyt na plaži,nebo v městských ulicích.značka Levelone se také věnuje kategorii sportovní brýle které chraní váš zrak jak před sluncem tak i ostatním vlivům při sportu.

Continue Reading

Level one

   

         

 Kvalitní značka Level One má širokou škálu slunečních brýlí jak pro muže, tak pro ženy podle nejnovějších trendů.Brýle už dávno neslouží jen pro ochranu očí ale jsou  nezbytný dopněk pro každodení používání jako je pobyt na plaži,nebo v městských ulicích.značka Levelone se také věnuje kategorii sportovní brýle které chraní váš zrak jak před sluncem tak i ostatním vlivům při sportu.
 Chraňte své oči před škodlivým UV zářením které na vás při sportu jistě bude působit Zvláště, když se věnujete jakémukoliv sportu,kde jste vystaveni slunci a povětrnostním vlivům, nebo tůrám po horách, kde je slunce ještě více agresivní.Brýle Levelone vám zajistí ochranu jak proti slunci, větru, nečistotami spojenými se sportem  

 

Revex

 

 Značka Revex představuje styl a kvalitu v jednom. Kvalita těchto slunečních brýlí spočívá v polarizačním filtru. Čočky jsou vyrobeny v USA. 

Tyto speciálně upravené čočky odráží světlo od lesklých povrchů a umožňuje naprosto jasný a čistý výhled. Brýle Revex jsou ideální pro řidiče a pro ty, kdo rádi rybaří nebo jezdí k moři. Pomocí polarizačních čoček vidí dokonce i pod hladinu. V čem to spočívá? Speciálně upravená čočka odfiltruje sluneční paprsky a odlesky z hladiny a umožní tak vidět pod ni. Brýle s polarizačním filtrem jsou vhodné kvůli bezpečnosti pro řidiče. Tyto brýle snižují námahu při jízdě a snižují únavu očí. Zvýrazňují kontrast barev okolních předmětů a napomáhají zrychlit reakci při hrozícím nebezpečí.

 

  •   Kolekce REVEX obsahuje také sportovní brýle,které ovšem i přez sportovní účel stále                                            plní designový prvek k vašemu outfitu

Žijete v domnění, že sportovní brýle nedokáží být zároveň módním doplňkem? Naše sportovní sluneční brýle vás přesvědčí, že jsou nejen ochrannou při venkovních aktivitách, ale zejména ženy ocení jejich design a barevné provedení. Plní tedy zároveň funkci ochrany a módního doplňku pro každou příležitost. Oceníte je na horách při lyžování, turistice, běhu, cyklistice, kdekoliv kde je třeba chránit svůj zrak před sluncem a nečistotami. Naše brýle splňují nejpřísnější evropské normy. Brýle jsou vyrobeny a testovány z kvalitních materiálů a splňující optimální UV ochranu pro váš zrak. Tvrzený a odolnější plast chrání brýle proti poškrábání a rozbití.